ORGANISATIE / ORGANISATION

St. Reuring Festival
Postbus 772
1440 AT Purmerend
Netherlands

Inschrijvingsnummer KvK: 41235188
(n.b. voorheen St. Oke / formerly known as St. Oke)

Telefonische bereikbaarheid

Vanaf maart 2017 tot 22 juni, de start van het festival, is het festivalbureau tijdens kantooruren bereikbaar op tel. 0299 – 411245.

Reach us by phone
From March 2017 untill the start of the festival the festivalbureau can be reached during office hours through phone number +31 299 411245.

CONTACTGEGEVENS / ADDRESSES

De Projectgroep is bereikbaar via de onderstaande e-mailadressen:

The organisation can be reached through the addresses mentioned below:

Festival Coördinator
Joanne de Roest – info@reuring.com

Coördinator Programmering/Productie
Adriaan Bruin – programmering@reuring.com
Address with autoreply / Adres met automatisch antwoord lees meer – read more

Coördinator Marketing & Communicatie
Brigitte Eskes – marketing@reuring.com

Coördinator Vrijwilligers
Jasmijn Miete – vrijwilligers@reuring.com

Coördinator Techniek & Faciliteiten
Ron Vermeeren – techniek@reuring.com

Coördinator Park
Melvin Smid – park@reuring.com

Coördinatoren Stad
Susanne Greuter en Loes Bösensell – stad@reuring.com

Coördinator Horeca
a/i Jan Roohé – horeca@reuring.com

Productieassistent
Vacant – productie@reuring.com

Werving Vrienden
Trudy Kragtwijk – vrienden@reuring.com

Werving Sponsors & donateurs
Annet Rijser – mail naar info@reuring.com
Michael Brouwers – mail naar info@reuring.com