PROGRAMMA

NU

DAG

ACT

LOCATIE

GENRE

vrijdag

19:00
STORIES FROM SHAMEHILL

STORIES FROM SHAMEHILL

Zwoele Groen | Leeghwaterpark /Muziek

20:00
PAPAFORMIGAS

PAPAFORMIGAS

Hoofdpodium | Leeghwaterpark /Muziek

21:30
WRLDBEAT

WRLDBEAT

Zwoele Groen | Leeghwaterpark /Muziek

22:00
2-REMEMBER

2-REMEMBER

Hoofdpodium | Leeghwaterpark /Muziek

zaterdag

12:30
DE CIRCUSFABRIEK

DE CIRCUSFABRIEK

Veld | Leeghwaterpark /Kidz

12:30
SPURD

SPURD

Veld | Leeghwaterpark /Kidz

12:30
STOEL EN DANS

STOEL EN DANS

Veld | Leeghwaterpark /Kidz

13:00
MR. JONES AND FRED THE AMAZING STUNT PIG

MR. JONES AND FRED THE AMAZING STUNT PIG

Zuidersteeg/Achter de Kerk /Theater

13:00
PIKZPALACE (BE)

PIKZPALACE (BE)

Hoogstraat/Bij de Lutherse Kerk /Theater

13:00
SJAKIE EN JOPIE

SJAKIE EN JOPIE

Zwoele Groen | Leeghwaterpark /Kidz

13:30
DANSCOLLECTIEF ARNHEMSE MEISJES

DANSCOLLECTIEF ARNHEMSE MEISJES

Kaasmarkt /Theater

13:30
ICARUS PERFORMANCE TROUPE (AU)

ICARUS PERFORMANCE TROUPE (AU)

Koemarkt /WalkAct

14:00
CIE ONE SHOT (BE)

CIE ONE SHOT (BE)

Koemarkt /Theater

14:00
DIRK SCHEELE

DIRK SCHEELE

Hoofdpodium | Leeghwaterpark /Kidz

15:00
ICARUS PERFORMANCE TROUPE (AU)

ICARUS PERFORMANCE TROUPE (AU)

Koemarkt /WalkAct

15:00
MR. JONES AND FRED THE AMAZING STUNT PIG

MR. JONES AND FRED THE AMAZING STUNT PIG

Zuidersteeg/Achter de Kerk /Theater

15:00
STOEL EN DANS

STOEL EN DANS

Veld | Leeghwaterpark /Kidz

15:10
DE MAGISCHE KAST

DE MAGISCHE KAST

Zwoele Groen | Leeghwaterpark /Kidz

15:15
ANANSI

ANANSI

Amfitheater | Leeghwaterpark /Kidz

15:30
DANSCOLLECTIEF ARNHEMSE MEISJES

DANSCOLLECTIEF ARNHEMSE MEISJES

Kaasmarkt /Theater

16:00
CIE ONE SHOT (BE)

CIE ONE SHOT (BE)

Koemarkt /Theater

16:30
ICARUS PERFORMANCE TROUPE (AU)

ICARUS PERFORMANCE TROUPE (AU)

Veld | Leeghwaterpark /WalkAct

16:30
PIKZPALACE (BE)

PIKZPALACE (BE)

Hoogstraat/Bij de Lutherse Kerk /Theater

17:15
P3 HUISBAND

P3 HUISBAND

Zwoele Groen | Leeghwaterpark /Muziek

18:15
YELLOW A TRIBUTE TO COLDPLAY

YELLOW A TRIBUTE TO COLDPLAY

Hoofdpodium | Leeghwaterpark /Muziek

20:00
STEVIE WONDER TRIBUTE

STEVIE WONDER TRIBUTE

Hoofdpodium | Leeghwaterpark /Muziek

21:30
BOB COLOR AND 60' SOUL SOCIETY

BOB COLOR AND 60' SOUL SOCIETY

Zwoele Groen | Leeghwaterpark /Muziek

21:30
ICARUS PERFORMANCE TROUPE (AU)

ICARUS PERFORMANCE TROUPE (AU)

Veld | Leeghwaterpark /WalkAct

22:15
BOUKE & THE ELVISMATTERS BAND

BOUKE & THE ELVISMATTERS BAND

Hoofdpodium | Leeghwaterpark /Muziek

19:30
RANG PANG CIRCUS

RANG PANG CIRCUS

Amfitheater | Leeghwaterpark /Theater

21:30
RANG PANG CIRCUS

RANG PANG CIRCUS

Amfitheater | Leeghwaterpark /Theater

zondag

10:00
THEATRALE KINDERWANDELING

THEATRALE KINDERWANDELING

Arboretum /Kidz

10:30
THEATRALE KINDERWANDELING

THEATRALE KINDERWANDELING

Arboretum /Kidz

11:00
THEATRALE KINDERWANDELING

THEATRALE KINDERWANDELING

Arboretum /Kidz

12:00
THEATRALE FIETSTOCHT

THEATRALE FIETSTOCHT

Kaasmarkt /Theater

13:00
THEATRALE KINDERWANDELING

THEATRALE KINDERWANDELING

Arboretum /Kidz

13:15
THEATRALE FIETSTOCHT

THEATRALE FIETSTOCHT

Kaasmarkt /Theater

13:30
STRANGEWAYS

STRANGEWAYS

Zwoele Groen | Leeghwaterpark /Muziek

13:30
THEATRALE KINDERWANDELING

THEATRALE KINDERWANDELING

Arboretum /Kidz

13:30
WAAR IS WALLY

WAAR IS WALLY

Pagodetent naast de Podiumbar /Kidz

14:00
DANCE ARENA TOMMY & FRIENDS

DANCE ARENA TOMMY & FRIENDS

Amfitheater | Leeghwaterpark /Muziek

14:30
THEATRALE FIETSTOCHT

THEATRALE FIETSTOCHT

Kaasmarkt /Theater

15:00
EURYDICE

EURYDICE

Zwoele Groen | Leeghwaterpark /Muziek

15:40
NUMIDIA

NUMIDIA

Hoofdpodium | Leeghwaterpark /Muziek

16:40
HIIGO

HIIGO

Zwoele Groen | Leeghwaterpark /Muziek

17:20
ELEVEN 20 ONE

ELEVEN 20 ONE

Hoofdpodium | Leeghwaterpark /Muziek

19:00
SNELLE

SNELLE

Hoofdpodium | Leeghwaterpark /Muziek

20:30
BIZZEY

BIZZEY

Hoofdpodium | Leeghwaterpark /Muziek

REURING FESTIVAL WORDT MEDE MOGELIJK GEMAAKT DOOR:

Purmerend
Vanthek